Rekrytering & Affärsutveckling inom tech

Ett urval av bolagen vi samarbetar med

A pixel art style illustration of a detechtive standing next to a plant and framed artwork

Search och affärsutveckling inom tech.

Detechtiv är en nischad rekryteringsbyrå specialiserad på att hitta och tillsätta erfaren, kvalificerad kompetens inom tech-branschen. Sprungna ur Larenius & Partners har vi sedan 2017 arbetat långsiktigt, kvalitativt och transparent mot såväl uppdragsgivare som kandidat. Vi har kontor i Stockholm och i Göteborg men arbetar nationellt.

Vi skapar ett starkt community inom tech-branschen genom att arbeta nära kvalificerade kandidater och bolag. Vi strävar inte efter att bli störst men efter att alltid vara det vassaste alternativet när man behöver rekrytera eller se sig omkring för nytt arbete.

Vi vill ge individer möjligheten att uppnå sin fulla potential samtidigt som vi gör våra uppdragsgivare mer konkurrenskraftiga.

Tjänster

Connecta med oss!

Är du intresserad av att byta jobb, bara snacka lite eller behöver rådgivning kan du alltid kontakta oss. Vi ser fram emot att du hör av dig.

Tack för ditt meddelande! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Verkar som att något gick fel

Möt teamet

A portrait image of Jesper Björkman in pixel art style

Jesper Björkman

jesper@detechtiv.se

A portrait image of Alexander Larsson in pixel art style

Alexander Larsson

alexander@detechtiv.se

A portrait image of Karlina Kosecka in pixel art style

Karolina Kosecka

karolina@detechtiv.se

A portrait image of Felix Dernhagen in pixel art style

Felix Dernhagen

felix@detechtiv.se

A portrait image of Hauke Brandis in pixel art style

Hauke Brandis

hauke@detechtiv.se

A portrait image of Oliver Finnman in pixel art style

Oliver Finnman

oliver@detechtiv.se

A portrait image of Victor Svaleklint in pixel art style

Victor Svaleklint

victor@detechtiv.se

A portrait image of Gustav Engström in pixel art style

Gustav Engström

gustav@detechtiv.se

A portrait image of Mikael Sundell Pettersson in pixel art style

Mikael S. Pettersson

mikael@detechtiv.se

A portrait image of Joachim Skoglund in pixel art style

Joachim Skoglund

joachim@detechtiv.se

A portrait image of Adam Berentsen in pixel art style

Adam Berentsen

adam@detechtiv.se

A portrait image of Dan Larenius in pixel art style

Dan Larenius

dan@detechtiv.se

A portrait image of Charles Mellin in pixel art style

Charles Mellin

charles@detechtiv.se

An animated pixel art style detechtive in green

Bli en av oss!

Vi växer och letar alltid efter nya Detechtiver. Läs mer via annonser nedan.

A black plus icon